JSTE ZDE: GameSale.sk → Detské hry

Detské hry

Aj deti sa radi hrajú. Našťastie, vývojári počítačových a konzolových hier myslia aj na mladších členov populácie a vyvíjajú detské hry, ktoré sú svojim obsahom a grafikou vhodné pre mladších hráčov a mladšie hráčky. V tejto kategórií nájdete hry pre deti, pre deti, ktoré by sa dali zaradiť do viacerých žánrov, no ich spoločným znakom je práve určenie pre chlapcov a dievčatá, ktoré sa chcú lepšie zoznámiť s digitálnym svetom počítačových hier.

VÍCE

Výhodou detských hier je to, že sú špeciálne určené pre deti. Tomuto určeniu je prispôsobená grafika, ktorá sa skladá z farebných prvkov zaujímavých pre detské oči, no mladému veku hráčov zodpovedá aj obsah a dejová línia hry. Ako rodičia si teda môžete byť istí, že sa vaše deti v hrách z tejto kategórie nestretnú s ničím, čo nie je pre ich vekovú skupinu vhodné, vďaka čomu budete môcť pokojne spávať.

Jedným z prvkov typických pre PC hry pre deti je ich spojitosť s rozprávkami či filmami určenými primárne pre detského diváka. Deti sa môžu v týchto hrách stretávať so svojimi obľúbenými postavičkami a pohybovať sa v prostredí, ktoré poznajú zo známych titulov detských animovaných rozprávok. Ak je vaše dieťa fanúšikom nejakej rozprávkovej postavičky, nič ho nepoteší tak, ako hra, v ktorej sa táto postavička objaví v hlavnej úlohe.

PlatformaŽánrZobrazeníNalezeno9z celkem: 1664
VýrobceTypRok vydání
2006
2014
Vše0-9ABCDEFGHChIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
dle názvu / nejprodávanější / nejlevnější / nejdražší / nejnovější
Jazyk: