JSTE ZDE: GameSale.skPC → GOG

GOG

GOG je platforma na digitálnu distribúciu počítačových hier a filmov, ktorá beží na adrese GOG.com. Táto služba vznikla pod názvom Good Old Games (staré dobré hry), ktorý bol následne skrátený na GOG. Prostredníctvom GOG.com si môžete k hrám, ktoré si cez túto službu zakúpite, stiahnuť aj dodatočný obsah v podobe soundtrackov, obrázkov či manuálov. Všetky stiahnuté hry môžete hrať na operačnom systéme Windows a mnohé aj na Mac OS a Linuxe.

VÍCE

Obsah zakúpený na GOG.com je špeciálny v tom, že do neho nie sú zakomponované žiadne technológie DRM (Digital Rights Management), ktoré by zabraňovali kopírovaniu stiahnutých súborov či vytváraniu záložných kópií. Hry zakúpené prostredníctvom platformy GOG môžete stiahnuť ľubovoľný počet krát a na ľubovoľný počet počítačov, no podľa zmluvných podmienok služby ich oficiálne môžete sťahovať iba vy osobne.

Pri používaní GOG a hraní hier zakúpených cez túto platformu nie je, na rozdiel od konkurenčných služieb na digitálnu distribúciu hier, nutná inštalácia špeciálneho klienta. Postačí vám internetový prehliadač, cez ktorý sa prihlásite na GOG.com a stiahnete si zakúpené hry či iný obsah. Ak sa počas 30 dní od zakúpenia hry stretnete s významnými technickými problémami a zákaznícka podpora služby GOG vám nebude schopná pomôcť, môžete požiadať o vrátenie plnej ceny danej hry

PlatformaŽánrZobrazeníNalezeno24z celkem: 1664
VýrobceTypRok vydání
1997
2020
Vše0-9ABCDEFGHChIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
dle názvu / nejprodávanější / nejlevnější / nejdražší / nejnovější
Jazyk: