JSTE ZDE: GameSale.skXbox → Xbox 360

Xbox 360

Xbox 360 je staršou verziou hernej konzoly od spoločnosti Microsoft, ktorá bola uvedená na trh už v roku 2005. Napriek svojmu veku a tomu, že ju nahradila novšia verzia, Xbox ONE, sa stále jedná o veľmi populárnu konzolu, ktorá má svoje pevné miesto v mnohých obývačkách po celom svete. V tejto kategórií nájdete všetky hry na Xbox 360 v našej ponuke, ktoré si však vďaka spätnej kompatibilite môžete zahrať aj na novšej konzole Xbox ONE.

VÍCE

Xbox 360 patrí jednoznačne medzi staršie konzolové systémy, ktorý bol v dobe svojho uvedenia na trh dostatočne výkonný, no s rastúcimi požiadavkami na výpočtový výkon stratil schopnosť podporovania najnovších herných titulov. Microsoft síce počas rokov od uvedenia Xbox 360 predstavoval vylepšené modely s vyššou vnútornou pamäťou a inými vylepšeniami, no stále platí, že najnovšie hry si na tejto konzole jednoducho nezahráte.

Dôležitou súčasťou Xbox 360 je Kinect, ktorý je predávaný ako príslušenstvo a hráčom umožňuje nový spôsob ovládania zakúpených hier, pričom mnohé hry sú určené špeciálne na použitie s ovládaním týmto spôsobom. Vďaka Kinectu môžete hry ovládať pohybmi vášho tela a gestami, ktoré sníma kamera umiestnená v zariadení. Skvelým príkladom hier určených na ovládanie gestami sú tanečné či športové hry, ktoré vás dokážu poriadne rozhýbať priamo vo vašej obývačke.

PlatformaŽánrZobrazeníNalezeno4z celkem: 1670
VýrobceTypRok vydání
2006
2014
Vše0-9ABCDEFGHChIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
dle názvu / nejprodávanější / nejlevnější / nejdražší / nejnovější
Jazyk: