JSTE ZDE: GameSale.sk → MMO hry

MMO hry

Pojmom MMO hry sa označujú hry, v ktorých sa môžu stretávať desiatky, stovky, tisíce či dokonca väčšie počty hráčov a vzájomne spolupracovať alebo proti sebe bojovať v rozľahlom virtuálnom svete. Tieto hry sa väčšinou vyznačujú napätím a dynamickosťou, ktoré sú spôsobené hraním s ostatnými hráčmi. Tí sa môžu nachádzať kdekoľvek na svete a vám sa možno podarí spoznať zaujímavých ľudí z každého kúta Zeme.

VÍCE

MMO hry je ťažké zaradiť medzi klasické herné žánre. V tejto kategórií totiž nejde o to, aké sú hlavné prvky hry, ako je tomu pri logických či akčných hrách, ale skôr o počet hráčov, s ktorými počas hrania súčasne prebieha interakcia. Preto medzi MMO hry spadajú hry širokej škály žánrov, vďaka čomu je každá MMO hra naozaj jedinečná a odlišná od ostatných. MMO hry sa samozrejme hrajú online, keďže je nutné pripojiť sa na hrací server, aby ste mohli hrať s hráčmi z celého sveta súčasne.

Niektoré MMO hry je možné hrať zadarmo, no zdrojom príjmu týchto hier sú tzv. mikrotransakcie, prostredníctvom ktorých si môžete zakúpiť nové herné prvky či postavy alebo si ich aspoň graficky vylepšiť. Niektoré MMO hry sú taktiež typické tým, že musíte okrem počiatočnej ceny za hru taktiež platiť mesačné či ročné predplatné, bez ktorého ich nemôžete hrať.

PlatformaŽánrZobrazeníNalezeno15z celkem: 1664
VýrobceTypRok vydání
2004
2018
Vše0-9ABCDEFGHChIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
dle názvu / nejprodávanější / nejlevnější / nejdražší / nejnovější
Jazyk: