JSTE ZDE: GameSale.sk → Športové hry

Športové hry

Športy sú dynamické, napínavé, zábavné a ľudia ich jednoducho majú radi. To isté sa dá povedať aj o športových hrách, ktoré prenášajú športové prostredie na vaše obrazovky a vťahujú vás priamo do deja. Zahrajte si futbal, hokej, basketbal a mnohé ďalšie športy a priveďte váš tím k úspešnému koncu zápasu a celej sezóny. Športové hry majú svoje pevné miesto medzi populárnymi hernými žánrami a hráči si ich radi vychutnávajú na PC, ako aj na konzolách.

VÍCE

Športové hry je možné rozdeliť do dvoch kategórií. V prvej z nich sa nachádzajú hry, v ktorých je vašou úlohou ovládať jednotlivých hráčov počas zápasu, riadiť ich pohyby a urobiť všetko preto, aby ste vyhrali. V hrách druhej kategórie sa na šport pozeráte z pohľadu manažmentu, robíte dôležité rozhodnutia a vašou úlohou je urobiť váš tým známym, úspešným a samozrejme vyhrávať čo najviac zápasov. Tieto dve kategórie športových hier sa navzájom prekrývajú, no každá zo športových hier v našej ponuke je zameraná primárne na jeden z vyššie uvedených aspektov.

Žáner športových hier je jednoznačne dominovaný niekoľkými titulmi hier, ktoré určite poznáte. Do tejto skupiny patria klasiky ako FIFA, NHL či NBA, ktoré každoročne vydávajú nové verzie prinášajúce lepšiu grafiku, rozšírenú funkcionalitu, no aj nových hráčov bojujúcich za najznámejšie športové kluby sveta.

PlatformaŽánrZobrazeníNalezeno20z celkem: 1664
VýrobceTypRok vydání
2013
2022
Vše0-9ABCDEFGHChIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
dle názvu / nejprodávanější / nejlevnější / nejdražší / nejnovější
Jazyk: