JSTE ZDE: GameSale.sk → Strategie

Strategie

Strategické hry sú typické tým, že na to, aby ste ich vyhrali, musíte robiť správne a premyslené rozhodnutia. Samozrejme, rozhodnutia musíte robiť vo všetkých typoch hier, no práve stratégie sú na nich celé postavené. Navyše v nich musíte plánovať vopred, predpo­vedať, ako vaše súčasné rozhodnutia ovplyvnia priebeh hry a dôkladne zvážiť všetky dostupné možnosti. Ak to všetko zvládnete, určite sa vám hru podarí dotiahnuť do úspešného konca.

VÍCE

Existujú viaceré typy strategických hier. Jeden z nich predstavujú hry, v ktorých je úlohou hráča vytvárať civilizáciu s občanmi a vojskom, objavovať nové územia na mape a bojovať proti nepriateľským jednotkám, ktoré sú ovládané inými hráčmi alebo počítačom. Tieto hry sú zamerané na budovanie stále lepších budov a bojových jednotiek s cieľom poraziť ostatných hráčov.

Obľúbené sú taktiež stratégie, ktorých cieľom je budovanie mesta, jeho neustále zväčšovanie a vylepšovanie. Hrou, ktorá vytvorila a preslávila tento typ strategických hier, je nepochybne známa klasika s názvom SimCity. V jej stopách nasledovali desiatky ďalších vývojárov, ktorí vytvorili mnohé herné tituly umožňujúce hráčom vybudovať mesto podľa svojho vlastného vkusu a uváženia. Každá z týchto hier je svojim spôsobom jedinečná, pričom niektoré sa odohrávajú v súčasnosti, zatiaľ čo iné v minulosti alebo budúcnosti.

PlatformaŽánrZobrazeníNalezeno315z celkem: 1670
VýrobceTypRok vydání
1997
2023
Vše0-9ABCDEFGHChIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
dle názvu / nejprodávanější / nejlevnější / nejdražší / nejnovější
zobrazeno 36 z 315
Načíst více
Jazyk: