JSTE ZDE: GameSale.sk → Playstation

Playstation

Playstation, známa aj pod skratkou PS, je séria herných konzol od spoločnosti Sony, ktorej najnovším prírastkom je konzola Playstation 4. Táto konzola podporuje vďaka svojmu výkonnému hardwarovému vybaveniu najnovšie hry, no stále obľúbená a používaná je aj staršia Playstation 3. V tejto kategórií nájdete hry na PS3 a PS4, ktoré si môžete jednoducho kúpiť, stiahnuť a ihneď sa pustiť do hrania.

VÍCE

História Playstation začína v Japonsku už v roku 1994, kedy bola predstavená prvá konzola Playstation. V roku 2000 ju na poličkách obchodov nahradila Playstation 2, po ktorej nasledovala v roku 2006 Playstation 3. Najnovšia verzia, Playstation 4, sa predáva od konca roku 2013. Každá generácia priniesla oproti tej predchádzajúcej množstvo vylepšení v oblasti výkonu, no aj množstva poskytovaných funkcií.

Klasický spôsob ovládania hier na PS4 predstavuje ovládač DualShock 4, no zaujímavú variabilitu prinášajú Playstation Camera a Playstation Move. Playstation Camera rozpoznáva pohyby ovládača v jej zornom poli a prináša do ovládania hry nový rozmer, zatiaľ čo Playstation Move sa drží v ruke a umožňuje pokročilé snímanie pohybu. Vďaka týmto spôsobom ovládania si môžete užiť hry na Playstation aj inak, ako s klasickým herným ovládačom v ruke.

PlatformaŽánrZobrazeníNalezeno0z celkem: 1670
VýrobceTyp
Vše0-9ABCDEFGHChIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
dle názvu / nejprodávanější / nejlevnější / nejdražší / nejnovější

Nastaveným parametrům neodpovídá žádná hra.
Změňte či zrušte nějaký parametr.

ParametrHodnota
Platforma:Playstation
Jazyk: