JSTE ZDE: GameSale.skXbox → Xbox ONE

Xbox ONE

Xbox ONE je najnovším prírastkom do rodiny herných konzol od spoločnosti Microsoft. Na trh bol uvedený koncom roka 2013 a pýši sa výkonnými hardwarovými komponentami, vďaka ktorým si môžete vychutnať najnovšie konzolové herné tituly. V tejto kategórií nájdete všetky hry na Xbox ONE, ktoré sa momentálne nachádzajú v našej ponuke, vrátane niekoľkých titulov, ktoré boli vydané exkluzívne pre túto konzolu a na žiadnom inom systéme si ich nezahráte.

VÍCE

Microsoft na vylepšení svojej hernej konzoly pracoval dlhé roky a snažil sa jednak vylepšiť hardwarové vybavenie kvôli možnosti hrania najnovších hier s vysokými požiadavkami na grafickú kartu, procesor a operačnú pamäť, no zároveň pracoval na poskytnutí čo najlepšieho herného zážitku. Kvôli tomu má Xbox ONE vylepšené užívateľské rozhranie, nové funkcie a zároveň vylepšený herný ovládač s rôznymi novými funkciami.

Xbox ONE je dodávaný s novou a vylepšenou verziou pohybového senzora Kinect, ktorý oproti svojmu predchodcovi dokáže sledovať väčší počet osôb súčasne a pridáva ďalšiu funkcionalitu. Tieto vylepšenia oceníte najmä pri hraní hier určených špeciálne na ovládanie prostredníctvom Kinectu. Ak vlastníte konzolu Xbox ONE, nemusíte sa obmedzovať iba na hry na Xbox ONE. Pokojne si môžete zakúpiť a zahrať aj hry na Xbox 360, ktoré sú vďaka spätnej kompatibilite podporované aj na novej verzií konzolového systému.

PlatformaŽánrZobrazeníNalezeno27z celkem: 1664
VýrobceTypRok vydání
2008
2019
Vše0-9ABCDEFGHChIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
dle názvu / nejprodávanější / nejlevnější / nejdražší / nejnovější
Jazyk: