JSTE ZDE: GameSale.sk → Logické hry

Logické hry

Ak radi trápite vaše mozgové závity a radi riešite náročné problémy, logické hry sú pre vás tým správnym žánrom. V tejto kategórie nájdete rôzne puzzle hry, ktorých cieľom je spojenie logických súvislostí a pospájanie menších častí do väčších celkov, no aj iné typy logických hier, ktorých spoločným znakom je to, že vás jednoducho prinútia rozmýšľať. Prinúťte svoj mozog pracovať na plné obrátky, hrajte tie najlepšie logické hry a skvele sa pri tom zabavte!

VÍCE

Logické hry rozhodne nie sú pre každého. Ľudia totiž na náročné hlavolamy a logické hádanky reagujú odlišne. Niektorých ľudí riešenie logických problémov nesmierne baví, no iní sú už po pár minútach ich neúspešného riešenia frustrovaní a hru okamžite prestanú hrať. Myslíme si, že je jasné, pre ktorú z týchto dvoch skupín sú logické hry správnym spôsobom trávenia voľného času. Veríme však, že po chvíľke hľadania dokáže každý človek nájsť logickú hru, ktorá ho bude baviť a urobí všetko pre to, aby ju prešiel až do víťazného konca.

Tieto hry navyše poskytujú skvelý mentálny tréning pre ľudí všetkých vekových kategórií. Logické hry pre deti pomôžu vašim ratolestiam rozvíjať svoje schopnosti, čo im môže pomôcť aj pri riešení iných úloh v škole a následne v bežnom živote. Precvičovanie mozgových závitov udržiava naše hlavy aktívne a logické hry nám umožňujú precvičovať ich záživnou a zábavnou formou.

PlatformaŽánrZobrazeníNalezeno19z celkem: 1670
VýrobceTypRok vydání
2005
2018
Vše0-9ABCDEFGHChIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
dle názvu / nejprodávanější / nejlevnější / nejdražší / nejnovější
Jazyk: